Informace o nás

Naše plavecká škola pracuje pod záštitou plaveckého oddílu SKP Kometa. Naší specializací je výuka plavání předškolních dětí a dětí ze základních škol. V plavecké přípravě dětí jsme nasbírali během řady let mnoho zkušeností a díky tomu můžeme dětem nabídnout profesionální výuku plavání pod vedením  certifikovaných trenérů, kteří patří mezi špičku v trenérské branži.

Naši trenéři i vedoucí jsou kováni v plaveckém prostředí, mnoho z nás se stále aktivně věnuje plavání, akvabelám, vodnímu pólu nebo jinému sportu spojenému s plaváním. Plavání tak máme v krvi a není pochyb, že nás naše práce baví a naplňuje. Naši trenéři i instruktoři jsou držiteli trenérských licencí a jsou pravidelně doškolováni v moderních trendech plavecké nauky. Díky propojení s plaveckým klubem SKP Kometa můžeme nabídnout všem svěřencům plynulé pokračování plavecké výuky až po závodní plavání.

 

Můžete s námi plavat na bazéncích: ZŠ Arménská, ZŠ Holzova, ZŠ Horní, ZŠ Milénova, ZŠ Pastviny, ZŠ náměstí Svornosti, ZŠ Šlapanice, Aquapark Kohoutovice.

Chcete se k nám přidat? Vyplňte přihlášku u vámi vybraného bazénku.

 

Rádi přivítáme Vaše děti v našem plaveckém kolektivu a společně se můžeme těšit z jejich úspěchů.
Veronika Hašková, vedoucí plavecké přípravky
Kometa Brno plavání
 

Pod vodou...