Plaveme od 14. 9. 2020 do 14. 6. 2021

Pro koho je bazén určen:

Plavecký bazén na ZŠ Šlapanice je nově zrekonstruovaný a je zde velice pěkné prostředí. Přijímáme děti od 6 do 10 let. Bazén je vhodný pro začátečníky i lehce pokročilé plavce. Plaveme zde 1x týdně (v pondělí). Pro ty, kteří mají zájem plavat 2x týdně doporučujeme bazén na ZŠ Holzova (Brno-Líšeň), kde plaveme ve středu. Děti ve věku 11 a 12 let přijímáme pouze jako náhradníky, pokud kapacita nebude naplněna mladšími dětmi. Pro děti starší 10 let nabízíme vodní pólo, aquabely a kondiční nebo závodní plavání: https://www.kometaplavani.cz/o-nas/nabory-do-oddilu .

 

CENA:

ŠLAPANICE
  pololetí

trénink 1x týdně (s možností 4 náhrad)

2 700 Kč
 
V případě, že si přejete plavat 2x týdně, vyplňte přihlášku na oba termíny zvlášť. 

Z důvodu nárůstu cen za pronájmy a ostatních důsledků způsobených koronavirem jsme museli navýšit cenu kurzovného. Ovšem snažíme se držet se na minimální ceně, za jakou je plavání možné provozovat a proto z této ceny nemůžeme již uplatňovat slevu na trénink 2x týdně, slevu pro sourozence apod. Děkujeme za pochopení.

Termíny tréninků:

den čas plavecká úroveň věk
Pondělí 16.30 - 17.15 neplavci a začátečníci 6 - 9 let
Pondělí 17.15 - 18.00 začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí 7 - 10 let

 

Přihláška

Spustili jsme pro Vás nový evidenční a náhradový systémhttps://plavani-bazenky.auksys.cz/master/ (klikněte na odkaz pro přihlášení).

Nově máte možnost 4 náhrad za pololetí! Přes systém je možné se z jednotlivých lekcí omluvit a zapsat se na náhradní lekci v jiný den na stejném či jiném bazénu, kde plaveme do věkově a dovednostně stejného kurzu.

 

Kde bazének najdete?

Masarykovo náměstí 1594/16
664 51  Šlapanice