Plaveme od 14.9.2020 do 16.6.2021

 

Pro koho je bazén určen:

Bazén na ZŠ Horní v Brně Štýřicích je díky zcela odlišné technologii čištění a slané vodě vhodný pro všechny děti trpící alergiemi nebo kožními problémy, protože neobsahuje chlór. Svými rozměry a hloubkou je tento bazén vhodný i pro starší děti a mládež.

V pondělí i ve středu přijímáme plavce i neplavce ve věku od 5 do 12 let. Ve středu je druhá hodina určena pro pokročilé plavce a je zaměřena na kondiční plavání - vhodné pro děti a mládež od 8 do 17 let.

Chceme umožnit i starším dětem a mládeži využívat velmi prospěšnou slanou vodu v případech, kdy například kvůli ekzému plavat v jiných bazénech ošetřených chlorovými prostředky nemohou.

Virtuální prohlídka bazénu

 

CENA:

  pololetí

trénink 1x týdně (s možností 4 náhrad)

2 700 Kč

 

V případě, že si přejete plavat 2x týdně, vyplňte přihlášku na oba termíny zvlášť. 
Z důvodu nárůstu cen za pronájmy a ostatních důsledků způsobených koronavirem jsme museli navýšit cenu kurzovného. Ovšem snažíme se držet se na minimální ceně, za jakou je plavání možné provozovat a proto z této ceny nemůžeme již uplatňovat slevu na trénink 2x týdně, slevu pro sourozence apod. Děkujeme za pochopení.

 

Termíny tréninků:

den čas plavecká úroveň věk
Pondělí 17.00 - 17.45 neplavci a začátečníci 5 - 12 let
  17.45 - 18.30 neplavci a začátečníci 6 - 12 let
Středa 17.00 - 17.45 neplavci a začátečníci 5 - 12 let
  17.45 - 18.30 plavci 8 - 17 let

 

Přihláška

Spustili jsme pro Vás nový evidenční a náhradový systémhttps://plavani-bazenky.auksys.cz/master/ (klikněte na odkaz pro přihlášení).

Nově máte možnost 4 náhrad za pololetí! Přes systém je možné se z jednotlivých lekcí omluvit a zapsat se na náhradní lekci v jiný den na stejném či jiném bazénu, kde plaveme do věkově a dovednostně stejného kurzu.

 

Kde bazének najdete?